25.06.2026 12:45
У Заводському районі триває благоустрій
У Заводському районі тривають роботи з благоустрою. За інформацією районної адміністрації, з 19 по 25 червня на прибудинкових територіях видалено шість дерев. Роботи виконані за адресами вул. Посадочна, 29, вул. Історична, 84-86 та іншими. Ще 5 дерев видалили на вул. Билкіна, біля вулично-шляхової мережі.
Також протягом тижня продовжувався покіс трави на прибудинкових та безгосподарчих територіях. Загалом покіс проведено на площі майже 120 тисяч квадратних метрів.
У планах на наступний тиждень видалення аварійних дерев на вул. Автобусній.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Естетика та безпека дорожнього руху
25/06/2026
Наведення ладу в старому місті
25/06/2026
Продовжуємо благоустрій Хортицького району
22/06/2026
Покіс трави у Хортицькому районі
22/06/2026
Ремонт доріг продовжується
Усі новини