26.06.2026 13:30
Благоустрій Хортицького району
У Хортицькому районі комунальні служби продовжують комплексні роботи з благоустрою та підтримання належного санітарного стану території.
Протягом тижня, з 18 по 24 червня, працівники комунальних підприємств виконували прибирання громадських просторів, догляд за зеленими зонами та обслуговування об'єктів інфраструктури.
Робітники КП «ЕЛУАШ» виконали прибирання всіх зупинок громадського транспорту та очищення урн на території району. Проводилося також ручне прибирання тротуарів.
Працівники КРБП «Зеленбуд» прибрали сміття на території понад 55 гектарів, здійснили покіс трави на площі понад 76 тис. кв. м, зібрали та вивезли скошену траву і гілля. Крім того, комунальники обрізували дерева та поросль, підмітали паркові доріжки, доглядали за квітниками й трояндами, а також проводили полив зелених насаджень.
Особливу увагу приділено утриманню парку Героїв Національної Гвардії України, де регулярно очищували урни, підмітали доріжки та виконували роботи з догляду за зеленими зонами.
КП «Запоріжміськсвітло» проводило роботи з очищення опор зовнішнього освітлення від несанкціонованих оголошень, а також виконувало заявки мешканців, які надходили через контактний-центр «15-80».
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Обговорили питання благоустрою
26/06/2026
Підтримують порядок у Космічному районі
26/06/2026
Шевченківська райадміністрація звітує
25/06/2026
У Заводському районі триває благоустрій
25/06/2026
Естетика та безпека дорожнього руху
Усі новини