27.06.2026 09:45
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
За сім днів інспектори склали 31 адміністративний протокол щодо порушень Правил благоустрою за ст. 152 КУпАП.
Найбільше — у Дніпровському (11) та Хортицькому (9) районах. У Олександрівському та Вознесенівському — по 4, у Космічному — 2, у Заводському — 1. У Шевченківському районі протоколи не складались.
Також інспектори:
- допомагали під час ліквідації наслідків ворожих обстрілів 21 та 22 червня,
- на постійній основі забезпечують охорону громадського порядку в парках і скверах міста.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Благоустрій Хортицького району
26/06/2026
Обговорили питання благоустрою
26/06/2026
Підтримують порядок у Космічному районі
26/06/2026
Шевченківська райадміністрація звітує
25/06/2026
У Заводському районі триває благоустрій
Усі новини