18.08.2026 15:00
Поглиблюємо співпрацю з Triangle Génération Humanitaire
Запоріжжя поглиблює співпрацю з французькою гуманітарною організацією Triangle Génération Humanitaire , яка допомагає людям, які постраждали від війни.
Організація вже працює в Україні, надаючи психологічну, соціальну та юридичну підтримку, допомагаючи з відновленням пошкодженого житла, водопостачанням і санітарією, а також надаючи гуманітарну та грошову допомогу. Наразі TGH розглядає можливість посилити свою присутність у Запоріжжі.
Сьогодні під час зустрічі з представниками організації з секретарем Запорізької міської ради Регіною Харченко визначили, як саме досвід TGH можна використати в Запоріжжі. Йдеться про залучення мобільних команд після обстрілів, підтримку евакуйованих і ВПО у транзитних центрах та місцях тимчасового проживання, а також допомогу з відновленням пошкодженого житла.
- Наступне завдання — перевести домовленості у конкретні проєкти та допомогу людям, - фіналізувала зустріч очільниця міста.
Поділитись
Дізнайтеся також
18/08/2026
Запоріжжя — серед переможців «Тисячовесни»
18/08/2026
У ЦНАПах Запоріжжя надали 4338 послуг
18/08/2026
Культурний простір без бар'єрів
Усі новини