19.08.2026 16:30
"Закрито" вікна у 26 будинках
У результаті російських ударів у Запоріжжі у ніч з 18 на 19 серпня зафіксовано, що постраждали будинки у двох районах міста.
У Космічному районі 18 серпня у двох багатоповерхівках вибито вікна, пошкоджено балкони. 19 серпня значні пошкодження отримав приватний будинок, ще у 40 приватних оселях вибито вікна, є пошкоджені покрівлі. У багатоповерхівці вибито вікна.
В Олександрівському районі 19 серпня у 9 багатоквартирних будинках вибито вікна, пошкоджено балкони.
Фахівці районних адміністрацій продовжують обстеження прилеглих територій з метою виявлення пошкоджених об’єктів.
Для усунення наслідків атак залучені фахівці КП «Запоріжремсервіс», КП «ЕЛУАШ», КП «Титан», ДСНС, Міської спеціалізованої воєнізованої аварійно-рятувальної служби, спеціалісти районних адміністрацій, Департаменту соціального захисту населення міської ради, представники Національної поліції.
Станом на 16:00 19 серпня КП «Запоріжремсервіс» «закрили» вибиті вікна у 2 багатоквартирних та 16 приватних будинках у Космічному районі та у 8 багатоповерхівках Олександрівського району. Використано 93 листи OSB.
Роботи продовжуються.
Поділитись
Дізнайтеся також
19/08/2026
«Закрито» вікна у 5 багатоповерхівках
18/08/2026
"Закрито" вікна у 14 будинках
18/08/2026
Ремонтують водогін по вулиці Ракетній
18/08/2026
«Проанкетовано» 87 людей
Усі новини