21.12.2023 14:50
У Запоріжжі відбулась «гаряча лінія» з заступником міського голови
![658a7233b31ff__o_1hi64kald7ni1b6u1d4j1q1cfe7h.jpeg 658a7233b31ff__o_1hi64kald7ni1b6u1d4j1q1cfe7h.jpeg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/156412/658a7233b31ff__o_1hi64kald7ni1b6u1d4j1q1cfe7h.jpeg)
21 грудня під час «гарячої телефонної лінії» на запитання мешканців Запоріжжя відповідав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Таран.
За роз'ясненнями до посадовця звернулись громадяни з таких питань: перегляд нормативів нарахування за електроенергію, встановлення лічильника газу на будинок, заміна комунікацій у підвальному приміщенні, яке використовується як укриття.
Всім, хто телефонував надано вичерпні роз'яснення. Відповідно до норм чинного законодавства заявники також отримають офіційну відповідь у письмовому вигляді.
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини