25.12.2023 20:05
Запоріжці, чиє житло було зруйноване ворожими обстрілами, продовжать отримувати допомогу з міського бюджету і наступного року
![658a94699446a__111.jpg 658a94699446a__111.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/156610/658a94699446a__111.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Запоріжці, чиє житло було зруйноване ворожими обстрілами, продовжать отримувати допомогу з міського бюджету і в наступному році.
Мова йде про надання щомісячної виплати у розмірі 10 тисяч гривень. Цьогоріч таку допомогу отримали 403 людини на загальну суму 45 мільйонів 504 тисячі гривень.
Ці виплати триватимуть аж до повного відновлення зруйнованого житла, а тому обов’язково продовжаться і в 2024 році. В бюджеті громади на наступний рік ми передбачили на це 41,9 мільйонів гривень (сума вирахована на основі кількості отримувачів та планів і графіків відновлення будинків).
Паралельно з цим працюємо над виконанням основного завдання - відбудовою зруйнованого житла. Маємо якнайшвидше зробити так, щоб люди змогли повернутися до своїх осель.
Зараз у кожного свій фронт, і разом ми Переможемо! Віримо в Бога. Молимося за Запоріжжя. Дякуємо Збройним Силам України.
Тихої усім ночі.
![photo1703527242-(1).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/156620/photo1703527242-(1).jpg)
![photo1703527242.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/156621/photo1703527242.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини