26.12.2023 09:30
Для забезпечення безперебійної роботи муніципальної аварійної служби та систем диспетчеризації ліфтів на 2024 рік виділено близько 200 мільйонів гривень
![658a95c324781__111.jpg 658a95c324781__111.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/156624/658a95c324781__111.jpg)
Минулого тижня Запорізька міська рада затвердила на сесії Програму муніципальної аварійної служби, муніципальної служби обслуговування систем диспетчеризації ліфтів м. Запоріжжя на 2024-2026 роки.
Житловий фонд являє собою складний інженерний комплекс, який складається з житлових будинків, систем водопостачання та водовідведення, теплоенергетичного обладнання, електричних мереж, автоматичних засобів управління та експлуатації, різноманітних мереж комунікацій, протипожежного, ліфтового, санітарно-технічного та іншого устаткування і мереж, які мають великий ступень зношеності.
Програмою передбачається здійснення заходів з усунення аварійних ситуацій та обслуговування систем диспетчеризації, створення відповідних умов для ефективного, безаварійного та надійного функціонування житлового та нежитлового фонду відповідно до встановлених нормативів і стандартів, для оперативного усунення аварій і аварійних ситуацій на об'єктах міста.
Загальний обсяг фінансування Програми муніципальної аварійної служби, муніципальної служби обслуговування систем диспетчеризації ліфтів м. Запоріжжя на 2024-2026 роки становить 626 млн 913 тис. гривень.
З цієї суми на 2024 рік Програмою передбачені видатки у сумі 195 млн 784 тис. гривень, зокрема:
забезпечення функціонування муніципальної аварійної служби – 144 млн 572 тис. грн;
забезпечення технічного обслуговування систем диспетчерського зв'язку – 26 млн 266 тис. грн;
поточний ремонт та технічне обслуговування обладнання – 24 млн 945 тис. грн.
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини