29.12.2023 12:16
Міські служби Запоріжжя працюють на місцях прильотів
![658e9c70f3e77__9c843021-5720-4f32-99c4-1cb4b08d9e9e.jpg 658e9c70f3e77__9c843021-5720-4f32-99c4-1cb4b08d9e9e.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/158132/658e9c70f3e77__9c843021-5720-4f32-99c4-1cb4b08d9e9e.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Представники міської аварійно-рятувальної служби беруть участь у розборі завалів. Комунальники «Запоріжремсервісу» закривають пошкоджені у багатоповерхівках вікна листами OSB, працівники «ЕЛУАШу» та «Запоріжелектротрансу» прибирають будівельне сміття.
На місцях працюють два комунальних автобуси та розгорнуто два намети міської ради, в яких працівники райадміністрацій і соціальних служб консультують людей.
Також людям допомагають представники гуманітарної місії «Проліска», які видають мешканцям постраждалих будинків тарпаулін, World Central Kitchen, які забезпечують людей харчуванням і гарячими напоями, та БФ «Право на захист», які надають юридичні консультації.
Якщо ваша оселя зазнала ушкоджень, повідомляйте про це або фахівцям, які чергують у наметах міськради та в автобусах, або на 15-80 (зі стаціонарних) чи з мобільних (061) 787 15 80; (050) 414 15 80; (067) 656 15 80.
![2450e2fd-e329-44b7-af03-da43afce299c.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/158144/2450e2fd-e329-44b7-af03-da43afce299c.jpg)
![a54e1c71-d002-4c37-8440-77d3ad915c55.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/158145/a54e1c71-d002-4c37-8440-77d3ad915c55.jpg)
![bd6fd3f6-2f42-4d7b-8782-3b3d688b26c4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/158146/bd6fd3f6-2f42-4d7b-8782-3b3d688b26c4.jpg)
![d02f0657-22b2-414d-a685-0856eab79f33.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/158147/d02f0657-22b2-414d-a685-0856eab79f33.jpg)
![dc0b3257-cbb5-47f5-b1cc-2b79aa801634.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/158148/dc0b3257-cbb5-47f5-b1cc-2b79aa801634.jpg)
![f50c8883-5f5e-445f-b1aa-0a037bfd307e.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/158149/f50c8883-5f5e-445f-b1aa-0a037bfd307e.jpg)
![fbc38391-c1fc-4507-ab1a-b617e7dbd473.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/158150/fbc38391-c1fc-4507-ab1a-b617e7dbd473.jpg)
![Без-названия.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/158151/Без-названия.png)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини