Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

Оголошення: туризм

Конкурс з метою вибору розробника програми розвитку туризму для міста Запоріжжя

Управління туризму департаменту культури і туризму Запорізька міська рада у співпраці з Громадською спілкою «Асоціація індустрії гостинності України» у рамках програми «Підтримка розвитку туризму в регіонах» оголошують конкурс з метою вибору розробника програми розвитку туризму для міста Запоріжжя.

У конкурсі можуть брати участь кандидати, що відповідають таким критеріям:

  • досвід роботи у сфері управління проектами, стратегічного планування місцевого та регіонального розвитку;
  • досвід участі у розробленні стратегій і програм регіонального та місцевого розвитку, у т.ч. за туристичним напрямом;
  • бути експертом з дослідження державних та регіональних програм та з моніторингу та оцінювання стратегії регіонального розвитку;
  • бажано мати досвід роботи в органах виконавчої влади чи органах місцевого самоврядування, у т.ч. на посадах радників, консультантів;
  • вища освіта рівня спеціаліст (магістр) та додаткова освіта у сфері стратегічного планування місцевого та регіонального розвитку;
  • авторство публікацій з питань управління проектами, ефективного менеджменту, стратегічного планування і розвитку;
  • кандидат має мешкати у місті Запоріжжі та мати досвід у сфері громадської діяльності.

Не можуть брати участь у конкурсі державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування та інші особи, уповноважені на виконання функцій держави, військовослужбовці, поліцейські, судді, посадові особи органів ДФС, прокуратури та інших державних органів влади згідно до Законів України «Про запобігання корупції», «Про державну службу», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус народного депутата України», «Про статус депутатів місцевих рад».

При розробці програми розвитку виконавець повинен керуватися нормами діючого законодавства, а саме: законам України «Про державні цільові програми», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про туризм», «Про охорону культурної спадщини», «Про курорти», «Про музеї та музейну справу», «Про охорону навколишнього природного середовища», постановам Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розроблення та виконання державних цільових програм», «Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку туризму та курортів до 2022 року», указу Президента «Про Стратегію сталого розвитку «Україна - 2020».

Всіх потенційних кандидатів просимо надсилати резюме та мотиваційний лист до 10 червня 2017 року на електронну пошту: spilka.aigu@gmail.com з темою листа «Виконавець (розробник) програми для міста Запоріжжя». Також питання можна задавати за телефоном управління туризму: 279-52-75.

Відбір буде здійснено безвідносно до статі, віку та віросповідання, на підставі максимального набору характеристик, необхідних для розробки програми розвитку туризму.

В рамках грантової програми Асоціації Гостинності «Підтримка розвитку туризму в регіонах» громада міста Запоріжжя визначена бенефіціаром та отримає експертну підтримку. Мета програми: сприяння громадам-бенефіціарам у розробці якісних та ефективних програм розвитку туризму. З умовами грантової програми можна ознайомитися за посиланням: 
http://aigu.org.ua/grant.html.