Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

Оголошення: архітектура та містобудування

 

Оголошено реєстрацію для участі  у всеукраїнському відкритому архітектурного конкурсу на визначення кращої проєктної ідеї пам’ятної композиції, присвяченої загиблим воїнам в російсько-українській війні, з розміщенням на території Запорізького колегіуму «Елінт» Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: вул. Професора Толока, 29 в м. Запоріжжя (22.05.2024)


Оголошення

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 14.10.2022 № 1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них» на території Запорізької громади розпочато роботу над розробкою Програми комплексного відновлення території Запорізької міської територіальної громади.
Програма комплексного відновлення території визначає основні просторові, містобудівні та соціально-економічні пріоритети політики відновлення і включає в себе комплекс заходів для забезпечення відновлення території громади, що постраждала внаслідок збройної агресії проти України.

Програма дозволить залучити інвестиції, отримати міжнародну та державну допомогу для впровадження заходів щодо відновлення та розвитку громади.
Зі змістом рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради «Про розробку Програми комплексного відновлення території Запорізької міської територіальної громади» від 28.11.2023 № 746 можливо ознайомитись тут.

Пропозиції громадськості приймаються: в паперовому та електронному вигляді шляхом заповнення анкети за посиланнями:
- в електронному вигляді шляхом заповнення анкети
- в паперовому або електронному форматі заповнену анкету за формою (форма

Строк подання пропозицій громадськості з 08.02.2024 по 08.04.2024.
Контакти для подання пропозицій громадськості у паперовому вигляді:

Департамент архітектури та містобудування Запорізької міської ради
Адреса: 69126, м. Запоріжжя, вул. Зелінського, 3
Телефон: (061) 233 33 32
Електронна пошта:  reception.datam@zp.gov.ua