17.01.2024 09:09
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65a77d888dca4__msg-1001790330682-16778.jpg 65a77d888dca4__msg-1001790330682-16778.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/179807/65a77d888dca4__msg-1001790330682-16778.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За інформацією Генерального штабу, на Запорізькому напрямку наші військові активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили атаку противника західніше села Вербове.
Водночас окупанти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 18 населених пунктів у Запорізькому, Пологівському і Василівському районах. Від авіаційних ударів постраждали Мала Токмачка, Преображенка та Оріхів. До правоохоронців надійшло 11 нових повідомлень про руйнування житлових будинків та інфраструктурних об’єктів у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!