07.02.2024 09:25
Відбудеться «гаряча лінія» з заступником міського голови
![65c0a3e16be64__o_1gqtu9noo1bmvo52samree1udra.jpeg 65c0a3e16be64__o_1gqtu9noo1bmvo52samree1udra.jpeg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/185737/65c0a3e16be64__o_1gqtu9noo1bmvo52samree1udra.jpeg)
У четвер, 8 лютого, в міській раді відбудеться «гаряча телефонна лінія», під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Казанцев (опікується питаннями екологічної безпеки, охорони довкілля, організації природоохоронних заходів, координує діяльність комунальних підприємств «Титан», «Зеленбуд», «ЦПКіВ «Дубовий Гай»).
Запоріжці можуть звертатись з 11.00 до 12.00 за телефонами: 095-220-41-11 (Vodafone); 067-220-41-12 (Київстар). Розмова сплачується відповідно до умов вашого тарифного пакету переважно безкоштовно в межах мережі.