07.02.2024 09:08
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65c32ce693c82__msg-1001790330682-17157-(1).jpg 65c32ce693c82__msg-1001790330682-17157-(1).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/186783/65c32ce693c82__msg-1001790330682-17157-(1).jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як повідомляє Генштаб, на Запорізькому напрямку наші захисники та захисниці активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 4 атаки противника в районі Роботиного та західніше Вербового.
Водночас російські терористи обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 19 населених пунктів у Пологівському та Василівському районах. Від авіаційних ударів постраждали Новодарівка та Роботине.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!