17.02.2024 09:45
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65d082d52b2d6__photo_2024-02-17_09-06-52.jpg 65d082d52b2d6__photo_2024-02-17_09-06-52.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/192985/65d082d52b2d6__photo_2024-02-17_09-06-52.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як інформує Генеральний штаб, на Запорізькому напрямку наші мужні захисники та захисниці активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби ворог 3 рази безуспішно намагався атакувати позиції наших військ південно-східніше села Мала Токмачка.
Водночас російські терористи обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 15 населених пунктів у Пологівському і Василівському районах. Завдали авіаційного удару по Новодарівці. До правоохоронців надійшло 7 повідомлень про руйнування житлових будинків та об'єктів інфраструктури у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини