18.02.2024 09:10
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65d1aeaa021f6__photo_2024-02-18_09-05-34.jpg 65d1aeaa021f6__photo_2024-02-18_09-05-34.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/193069/65d1aeaa021f6__photo_2024-02-18_09-05-34.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За інформацією Генерального штабу, на Запорізькому напрямку Сили оборони України активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби ворог 13 разів безуспішно намагався атакувати позиції наших військ західніше Вербового та Роботиного.
Водночас російські терористи продовжують обстрілювати мирні громади області. Як повідомляє обласна військова адміністрація, учора окупанти завдали ракетного удару по Запоріжжю, атакували безпілотниками та обстріляли з артилерії 18 населених пунктів у Запорізькому, Пологівському та Василівському районах. Від авіаційних ударів постраждали Роботине та Новодарівка. До правоохоронців надійшло 13 повідомлень про руйнування житлових будинків у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини