19.02.2024 11:55
Запоріжці продовжують звертатись до ЦНАПів
![65d324297bba3__65ae45ba30fc9__цнап.jpg 65d324297bba3__65ae45ba30fc9__цнап.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/193304/65d324297bba3__65ae45ba30fc9__цнап.jpg)
Протягом минулого тижня, з 12 по 16 лютого, до запорізького Центру надання адміністративних послуг та його територіальних підрозділів з різними питаннями звернулися 992 людини.
Найбільше запоріжці звертались за послугою державної реєстрації права власності на нерухоме майно. Щодо цього надійшло 374 заяви. Також містян цікавили надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно - з таким запитом звернулись 72 людини. Затребуваною була й послуга державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування). Минулого тижня таку послугу отримали 64 особи.
Нагадаємо, у Запорізькому ЦНАПі та його територіальних підрозділах запоріжці можуть отримати 286 послуг.
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини