20.02.2024 09:45
Стихійна торгівля – сумнівна економія для споживача
![65d457c95e5cb__o_1hgaprps99ao85opdg1bi41c72h-(1).png 65d457c95e5cb__o_1hgaprps99ao85opdg1bi41c72h-(1).png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/193719/65d457c95e5cb__o_1hgaprps99ao85opdg1bi41c72h-(1).png)
М'ясо, риба, овочі, консервація, «молочка» - асортимент на стихійних ринках зазвичай пропонується чималий. Продавці запевняють у якості та свіжості своїх товарів, проте жодних підтверджень цьому не мають. Бо, на відміну від офіційних ринків та магазинів, де запроваджена обов’язкова перевірка продуктів перед продажем, товари тут не проходять лабораторного контролю.
Зазвичай тут реалізується продукція, виготовлена або вирощена в домашніх умовах чи господарствах. Втім товари не проходять жодного лабораторного контролю й здебільшого не відповідають стандартам безпеки та гігієни. Вони можуть бути зіпсованими, простроченими або неправильно зберігатися. Це в свою чергу створює загрозу для життя й здоров'я покупців, адже несе в собі великий ризик отруєння.
Запоріжцям радять не купувати їжу на стихійних ринках, а у магазинах - пильно перевіряти пакування товарів перед купівлею на наявність пошкоджень та уникати придбання продуктів з підозрілим виглядом. Під час приготування необхідно піддавати їжу належній термічній обробці. Не слід забувати і про власну гігієну: мити руки перед вживанням, приготуванням їжі, після контакту зі сміттям, хімікатами, домашніми тваринами.
Нагадаємо, торгівля з рук у не встановлених для цього місцях – це правопорушення, за яке передбачена відповідальність. В той же час у Запоріжжі існує чимало місць на офіційних ринках для торгівлі, які надають торговцям можливість розвивати бізнес законно та безпечно.
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини