22.02.2024 13:05
Наведення ладу у Шевченківському районі
![65d724583ad27__Шевч-22.02..jpg 65d724583ad27__Шевч-22.02..jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/195316/65d724583ad27__Шевч-22.02..jpg)
У Шевченківському районі тривають сезонні роботи з благоустрою території, а також ведеться різнопланова адміністративна робота. В райадміністрації розповіли, що було виконано з 16 по 22 лютого.
Так, протягом звітного періоду в районі здійснено вивезення гілля та опалого листя по вул. Червоній та по вул. Бочарова.
У районній адміністрації відбулось засідання опікунської ради з питань захисту прав недієздатних або обмежених у дієздатності осіб, де було розглянуто 3 питання. А також відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, учасники розглянули 27 питань.
Протягом звітного періоду жителі квартальних комітетів № 115 та № 124 продовжили виготовляти окопні свічки та передавати їх захисникам. А жителі квартального комітету № 92 передали військовим в’язані та звичайні шкарпетки, засоби гігієни, продукти.
Крім того, голова квартального комітету № 115 та № 124 за сприяння благодійників роздала нужденним 300 продуктових наборів гуманітарної допомоги.
Поділитись
Дізнайтеся також
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини