24.02.2024 11:50
Вшанували пам’ять загиблих захисників і захисниць
![65d9cb6ddced4__photo_2024-02-24_10-45-03.jpg 65d9cb6ddced4__photo_2024-02-24_10-45-03.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/196265/65d9cb6ddced4__photo_2024-02-24_10-45-03.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Запоріжжя пам’ятає, завдяки кому є вільним українським містом
У другу річницю повномасштабної війни вшанували квітами світлу пам’ять хоробрих і сильних захисників і захисниць, які віддали свої життя у боротьбі за рідну неньку Україну.
Вони взяли зброю в руки і пішли в саме пекло фронту для того, щоб Україна жила мирним і вільним життям. Для того, щоб Запоріжжя жило. Для того, щоб жили їхні родини. Для того, щоб жили ми з вами.
Вічна пам’ять полеглим воїнам, мужність яких вразила увесь світ. Низький уклін і найсильніших янголів-охоронців захисникам і захисницям, які продовжують боротьбу за свободу і цілісність Запоріжжя і України.
![photo_2024-02-24_10-45-01.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/196266/photo_2024-02-24_10-45-01.jpg)
![photo_2024-02-24_10-45-03.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/196267/photo_2024-02-24_10-45-03.jpg)
![photo_2024-02-24_10-45-04.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/196268/photo_2024-02-24_10-45-04.jpg)
![photo_2024-02-24_10-49-51.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/196269/photo_2024-02-24_10-49-51.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
21/07/2024
Про роботу громадського транспорту 22 липня
21/07/2024
Ворог продовжує зазнавати втрат
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини