25.02.2024 17:35
Відбувся телеміст «Запоріжжя-Обергаузен»
![65db5eaf2f64b__24022024.jpg 65db5eaf2f64b__24022024.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/196387/65db5eaf2f64b__24022024.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
Спільно з керівництвом, духовенством і громадою німецького міста-побратима провели унікальний захід – пам’ятний концерт у форматі телемосту, на якому німецькі друзі виявили підтримку усім запоріжцям та разом з мешканцями нашого міста вшанували загиблих і помолилися за Запоріжжя і Україну.
Висловлюємо величезну вдячність меру Даніелю Шранцу та всій громаді Обергаузена за організацію цього заходу, який мав на меті ще й фінансову підтримку запорізьких військових. І щиро дякуємо за усю ту допомогу, яку Обергаузен надав Запоріжжю: а це і автомобілі швидкої допомоги, і генератори, і будівельна техніка, і транспорт, і оснащення для рятувальників, і медикаменти, і ще низка важливих речей (всього на загальну суму 1 мільйон євро).
Дякуємо, Обергаузен, що ви з нами. Разом обов’язково Переможемо!
Поділитись
Дізнайтеся також
21/07/2024
Про роботу громадського транспорту 22 липня
21/07/2024
Ворог продовжує зазнавати втрат
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини