26.02.2024 09:19
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65dc3bb957598__msg-1001790330682-17578.jpg 65dc3bb957598__msg-1001790330682-17578.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/196438/65dc3bb957598__msg-1001790330682-17578.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як інформує Генштаб, на Запорізькому напрямку українські військові активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують противника вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 6 атак противника в районі Роботиного та одну - в районі Гуляйпільського.
Водночас російські терористи обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 11 населених пунктів у Запорізькому, Пологівському і Василівському районах. Здійснили ракетний удар по Малишівці та завдали авіаційних ударів по Оріхову, Малинівці, Малій Токмачці й Роботиному. До правоохоронців надійшло 11 повідомлень про руйнування житлових будинків і об'єктів інфраструктури у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
21/07/2024
Про роботу громадського транспорту 22 липня
21/07/2024
Ворог продовжує зазнавати втрат
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
20/07/2024
Загальні втрати ворога зростають
Усі новини