27.02.2024 11:20
Відбувся семінар з питань трудових відносин у період воєнного стану
![65dda7a72deb4__963f58b3-2c76-40bb-ab2f-0051a1521b73.jpg 65dda7a72deb4__963f58b3-2c76-40bb-ab2f-0051a1521b73.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/197003/65dda7a72deb4__963f58b3-2c76-40bb-ab2f-0051a1521b73.jpg)
Запровадження воєнного стану, активні бойові дії змінюють звичний порядок речей. Процедури, які були логічними та працювали у мирних умовах, наразі не можуть бути дотримані у повній мірі або взагалі. Тому деяких змін зазнала організація трудових відносин.
Так, 26 лютого в Незламному Хабі співробітники управління з питань праці Запорізької міської ради за участі фахівців Запорізького обласного центру зайнятості провели семінар для представників Громадської спілки «Об’єднання ЖБК, ОСББ «Вікторія» з питань дотримання законодавства про працю.
У ході семінару фахівці управління з питань праці міської ради роз’яснили представникам ОСББ головні законодавчі аспекти дотримання норм законодавства про працю в період воєнного стану: стосовно оформлення трудових відносин, своєчасної та у повному обсязі оплати праці, надання щорічних відпусток тощо. Акцентували увагу присутніх на реалізації комп’ютерної програми «Автоматизована інформаційна система «Робота в Запоріжжі».
Фахівці Запорізького обласного центру зайнятості презентували активні послуги служби зайнятості (гранти, ваучери, компенсаційні програми тощо).
У свою чергу представники ОСББ взяли активну участь в обговоренні зазначених питань.
Міська влада готова допомогти адаптувати робочий процес до нових воєнних умов та надавати важливу й необхідну під час війни інформацію суб’єктам господарювання міста Запоріжжя, адже успішний розвиток малого та середнього бізнесу - це гарантія розширення застосування найманої праці та запорука економічного зростання Запорізької міської територіальної громади.
Наступний семінар планують на березень 2024 року.
Отримати консультацію або записатися на семінар можна за номерами телефонів: 228-06-10 або +38 050 693 26 22.
![297ff981-8bfd-4a26-b8c3-0809f9142f11.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/197012/297ff981-8bfd-4a26-b8c3-0809f9142f11.jpg)
![81570250-e000-4088-9139-6a2e31be8fe2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/197013/81570250-e000-4088-9139-6a2e31be8fe2.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
21/07/2024
Привітали та нагородили металургів
21/07/2024
Про роботу громадського транспорту 22 липня
21/07/2024
Ворог продовжує зазнавати втрат
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
Усі новини