28.02.2024 09:07
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![65dedd094b917__msg-1001790330682-17627.jpg 65dedd094b917__msg-1001790330682-17627.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/197350/65dedd094b917__msg-1001790330682-17627.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Як повідомляє Генеральний штаб, на Запорізькому напрямку наші захисники та захисниці активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 8 атак противника в районах населених пунктів Малинівка та Роботине.
Водночас окупанти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 11 громад у Пологівському і Василівському районах. Від авіаційних ударів постраждали Левадне, Оріхів, Мала Токмачка та Роботине. До правоохоронців надійшло 27 повідомлень про руйнування житлових будинків та інших мирних об’єктів у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
21/07/2024
Привітали та нагородили металургів
21/07/2024
Про роботу громадського транспорту 22 липня
21/07/2024
Ворог продовжує зазнавати втрат
20/07/2024
Про роботу громадського транспорту 21 липня
Усі новини