28.02.2024 20:05
Працюють центри підтримки родин з дітьми
![65df76b3e4a69__photo_2024-02-28_17-31-28.jpg 65df76b3e4a69__photo_2024-02-28_17-31-28.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/197819/65df76b3e4a69__photo_2024-02-28_17-31-28.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Навчання, ігри та допомога психологів: у Запоріжжі працюють центри психосоціальної підтримки родин з дітьми.
Перший місяць роботи цих просторів продемонстрував їх велику затребуваність серед населення. На цей час за психологічною підтримкою сюди звернулися понад 300 родин, а творчі заняття, які проводять фахівці центру, відвідали понад 500 дітей.
З березня тут також планують почати навчальні сесії з основних шкільних предметів.
Центри створено за ініціативи ГО «Відповідальні громадяни» у співпраці з фондом ЮНІСЕФ та міським департаментом соцзахисту, а усі надавані в них послуги - безкоштовні.
Простори розташовані у Шевченківському і Хортицькому районах та працюють у будні з 12:00 до 17:00. Деталі - в телеграм-каналі (https://t.me/zp_prostir/4 ) та за номером гарячої лінії +3 8 066 56 70 016.
![photo_2024-02-28_17-31-28.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198987/photo_2024-02-28_17-31-28.jpg)
![photo_2024-02-28_17-31-29.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198988/photo_2024-02-28_17-31-29.jpg)
![photo_2024-02-28_17-31-30.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198989/photo_2024-02-28_17-31-30.jpg)
![photo_2024-02-28_17-31-31.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198990/photo_2024-02-28_17-31-31.jpg)
![photo_2024-02-28_17-31-32.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198991/photo_2024-02-28_17-31-32.jpg)