04.03.2024 09:20
Нагородили призерів дитячого конкурсу талантів
![65e1ca63df852__429868700_929353292234175_3629831593465528722_n.jpg 65e1ca63df852__429868700_929353292234175_3629831593465528722_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/198719/65e1ca63df852__429868700_929353292234175_3629831593465528722_n.jpg)
Міський конкурс-майстерня дитячої творчості «Таланти міста Запоріжжя» проводиться 13-й рік поспіль. Його організовують департамент освіти і науки міськради разом із закладом позашкільної освіти «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» з метою пошуку та підтримки творчої молоді Запоріжжя та їх педагогів.
Цього року юній творчій спільноті міста запропонували поміркувати на тему «Запоріжжя оновлене» та підготувати будь-які художні композиції та вироби.
До конкурсу активно долучилися не лише вихованці закладів позашкільної освіти, але й загальної. Як результат на розсуд журі було представлено 248 творчих робіт у трьох номінаціях: декоративно-ужиткове, образотворче та фотомистецтво. За підсумками конкурсу обрали 79 призерів.
Подивитися на частину робіт юних талантів можна було під час урочистого нагородження, участь у якому взяв заступник міського голови Анатолій Васюк.
- Всі роботи яскраві. У кожній відчувається любов до рідного міста та країни, патріотизм, бажання жити у мирному Запоріжжі, у мирній Україні. Кожного року наші юні таланти дивують та надихають. Запоріжжя має талант! – сказав Анатолій Васюк.
За словами організаторів, цього року найсильнішими були роботи в номінації декоративно-ужиткове мистецтво. Майже нікого не залишила байдужим робота 16-річного вихованця гуртка робототехніки міського Палацу дитячої та юнацької творчості Микити Харченка під назвою «І на оновленій землі врага не буде, супостата!». Ця робота завоювала гран-прі у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво».
Гурток робототехніки почав працювати у Палаці дитячої та юнацької творчості два роки тому і став доволі популярним серед юних запоріжців. Микита займається у гуртку лише рік, але вже працює над доволі складними проєктами. Як, наприклад, балансуючі роботи та сигналізація, яка в майбутньому буде встановлена на кабінеті гуртка.
На конкурс хлопець підготував патріотичного дракона з деревини. Вигадати та зробити доволі непростий виріб Микиті допоміг керівник гуртка Сергій Інденко. Разом вони створили програму для лазерного верстака та виготовили деталі. Після чого юний технік скрупульозно, покроково склеював їх в одне ціле.
- Мій дракон показує незламність Запоріжжя та стійку волю українського народу, - сказав Микита Харченко.
Цього року організатори конкурсу дуже хвилювалися через те, що дітям доводиться працювати над своїми роботами у непростих умовах – дистанційне навчання, постійні сигнали повітряних тривог – але всі залишилися задоволені результатом.
- Ми дуже переживали, що діти знаходяться у психологічному стресі, тому й роботи будуть темні. Але не зважаючи ні нащо, всі роботи учасників яскраві та дуже професійні. Важливо, що дітки під час війни займаються творчістю. Бо саме творчість виводить їх з тяжкого психологічного стану, - підкреслила директорка міського Палацу дитячої та юнацької творчості Людмила Маринюк.
Призери конкурсу «Таланти міста Запоріжжя» отримали дипломи та подарунки.
Всіх творчих дітей та підлітків запрошують до участі у творчому конкурсі наступного року, темою якого буде «Запоріжжя надихаюче».
![429110283_1084431012678084_1073962022198846680_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199191/429110283_1084431012678084_1073962022198846680_n.jpg)
![429131125_360045753664689_7887086637800033823_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199192/429131125_360045753664689_7887086637800033823_n.jpg)
![429501322_361785763394948_3980799349459236904_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199193/429501322_361785763394948_3980799349459236904_n.jpg)
![429625740_344813374536401_2423088007845354738_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199194/429625740_344813374536401_2423088007845354738_n.jpg)
![429634688_385571734097057_2766880588664891542_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199195/429634688_385571734097057_2766880588664891542_n.jpg)
![429635813_1615425562625654_8168239088852684486_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199196/429635813_1615425562625654_8168239088852684486_n.jpg)
![429641620_695540322493729_714744923421683277_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199197/429641620_695540322493729_714744923421683277_n.jpg)
![429833759_432975165946791_6561953053182769652_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199198/429833759_432975165946791_6561953053182769652_n.jpg)
![429858242_932174738497735_5541976247161469819_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199199/429858242_932174738497735_5541976247161469819_n.jpg)
![429868505_408846431689817_1062525661187585345_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199200/429868505_408846431689817_1062525661187585345_n.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
10/07/2024
Свято для дітей Заводського району
Усі новини