04.03.2024 12:35
Почалась розробка Візії Запоріжжя-2030
![65e5a260b6a0e__плани-гол.jpg 65e5a260b6a0e__плани-гол.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199345/65e5a260b6a0e__плани-гол.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Вже зараз працюємо над планами післявоєнного розвитку Запоріжжя.
Один з важливих кроків на цьому шляху - розробка Візії Запоріжжя-2030, яка ляже в основу оновленої Стратегії розвитку міста.
Візію Запоріжжя представники місцевої влади створюють спільно з представниками громадськості і наукової спільноти, а також з командою урбаністичної коаліції «Ro3kvit» та з її безпосереднім засновником – нідерландським архітектором Фулко Трефферсом.
Днями закріпили наше партнерство підписанням відповідного Меморандуму між міською радою і коаліцією «Ro3kvit» та обговорили подальші вектори нашої роботи над Візією.
![плани.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199537/плани.jpg)
![плани1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199538/плани1.jpg)
![плани2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/199539/плани2.jpg)