27.03.2024 16:05
Триває ремонт пошкоджених будинків у приватному секторі Дніпровського району
![66042868964e8__дніпр-гол.jpg 66042868964e8__дніпр-гол.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208817/66042868964e8__дніпр-гол.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- У приватному секторі Дніпровського району триває ліквідація наслідків ракетного обстрілу.
Одним з епіцентрів ракетної атаки 22 березня став приватний сектор Дніпровського району. Постраждали і 22 навколишні багатоповерхівки, в яких було вибито 280 вікон.
Працівники керуючої компанії та представники ОСББ використали з міського резерву більше 210 листів OSB і закрили вибиті вікна в багатоповерхівках за всіма заявками. Якщо ваша квартира постраждала, але ви не в місті, подавайте заявку на «15-80».
У самому приватному секторі зруйновано 4 і напівзруйновано 7 будинків, сотні ушкоджено. На місці працюють фахівці аварійно-рятувальної служби, комунальники «Запоріжремсервісу», ГО «Добробат» і самі мешканці. Усі ремонтні матеріали надаються з міського резерву. Зокрема людям надано 335 листів OSB і майже 1300 листів шиферу.
Усі 178 заявок по вікнах вже виконані. Разом з мешканцями відремонтовано покрівлі в 13 будинках. Ще 117 покрівель потребують ремонту. Роботи тривають і виконуються згідно з чергою.
![дніпр1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208826/дніпр1.jpg)
![дніпр2.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208827/дніпр2.jpg)
![дніпр3.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208828/дніпр3.jpg)
![дніпр4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208829/дніпр4.jpg)
![дніпр5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208830/дніпр5.jpg)
![дніпр6.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208831/дніпр6.jpg)
![дніпрр-гол.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/208832/дніпрр-гол.jpg)