18.04.2024 16:40
106 років Товариству Червоного Хреста України
![662122e5423b4__0fa29c51-fe45-4317-961b-1451365f0709.jpg 662122e5423b4__0fa29c51-fe45-4317-961b-1451365f0709.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/219961/662122e5423b4__0fa29c51-fe45-4317-961b-1451365f0709.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Там, де працює Червоний Хрест - там завжди допомога і захист.
Вже 106 років Товариство Червоного Хреста України залишається вірним добру та милосердю - основним принципам своєї роботи, які червонохрестівці передають з покоління у покоління.
Вітаємо молоду та енергійну команду запорізької обласної організації Червоного Хреста та її керівницю Оксану Бекетову з річницею. Величезна вам вдячність за те, що допомагаєте працювати на прильотах, за те, що підтримуєте вимушених переселенців, за те, що сприяєте нам в оснащенні міських «Пунктів Незламності» та підтримуєте технікою наші комунальні підприємства.
Натхнення вам у вашій непростій роботі! Нехай ваші чуйність і доброта завжди повертаються вам сторицею!
![0fa29c51-fe45-4317-961b-1451365f0709.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220115/0fa29c51-fe45-4317-961b-1451365f0709.jpg)
![1bf8108a-dcc8-425a-af7b-6c310ba42f8a.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220116/1bf8108a-dcc8-425a-af7b-6c310ba42f8a.jpg)
![61702b1e-d056-4a7b-8bce-5e1f68fee558.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220117/61702b1e-d056-4a7b-8bce-5e1f68fee558.jpg)
![8dc224e9-67ed-4a44-9e5d-9152817823f1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220118/8dc224e9-67ed-4a44-9e5d-9152817823f1.jpg)
![9c380149-7d75-4abc-b8f0-733d454987c1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220119/9c380149-7d75-4abc-b8f0-733d454987c1.jpg)
![ee7e6a26-e938-4487-8cab-34e157e992f4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/220120/ee7e6a26-e938-4487-8cab-34e157e992f4.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Прибирають зупинки та вивозять сміття
26/07/2024
Запоріжці підтримали українських олімпійців
Усі новини