17.05.2024 14:00
В Олександрівському районі тривають роботи з благоустрою
![6647398b95179__nQQbDeZ9wbJAD4U9f3zs.jpg 6647398b95179__nQQbDeZ9wbJAD4U9f3zs.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/238368/6647398b95179__nQQbDeZ9wbJAD4U9f3zs.jpg)
Запорізькі комунальники продовжують наводити лад у місті. Роботи з комплексного благоустрою тривають в усіх районах. В Олександрівській районній адміністрації, зокрема, розповіли, що було виконано протягом тижня – з 10 по 16 травня.
Районна адміністрація продовжує забезпечувати координацію робіт комунальних підприємств та служб щодо організації заходів з благоустрою території району та підтримання належного санітарного стану внутрішньоквартальних територій житлового фонду району.
З цією метою впродовж згаданого періоду було виконано такі види робіт:
- навантаження, подрібнення та вивезення гілля;
- збирання та перевезення безпечних відходів;
- поточний ремонт елементів дитячих та спортивних майданчиків;
Також була обстежена територія району щодо розміщення інформаційних стендів, дощок, вивісок, зовнішньої реклами, інформація на яких здійснюється російською мовою. За звітний період виявлено 6 таких об’єктів. Їх фотофіксація з адресними прив’язками направлена до департаменту управління активами Запорізької міської ради для подальшої роботи та вжиття заходів з ліквідації російськомовної реклами.
Вже наступного тижня на території району запланували продовжити виконання робіт з благоустрою.