23.10.2024 15:00
Сезон фонтанів офіційно завершено
Сьогодні в Запоріжжі вимкнули останній фонтан з восьми (частину не вмикали), які працювали цього року.
«Фонтан життя» на площі Маяковського - улюблене місце зустрічей і відпочинку мешканців нашого міста. Протягом 6 місяців, а сезон роботи фонтанів розрахований на 180 днів, він створював затишну атмосферу в центрі Запоріжжя й додавав краси та витонченості міському ландшафту. Сьогодні головну прикрасу площі Маяковського працівники комунального підприємства «Титан» підготували до зимового сезону: демонтували 154 форсунки та насосне обладнання підвального приміщення фонтану, а також вимили чашу фонтану.
- Зазвичай ми вмикаємо фонтани приблизно 26 квітня і вимикаємо в 20 числах жовтня до перших заморозків, аби не було проблем з трубопроводами. Зараз обладнання вивеземо до нашої майстерні для поточного ремонту, - зазначив провідний інженер служби експлуатації фонтанів КП «Титан» Юрій Грицаченко.
Наступного тижня планується встановлення захисних куполів на фонтанах, розташованих на площі Поляка, а також на бульварі Шевченка - над фонтаном «Серця».
Поділитись
Дізнайтеся також
10/06/2026
Вивезли гілля на прохання мешканців
10/06/2026
Захопливі заняття для дітей
09/06/2026
Відкрився «Простір, дружній до дитини»
09/06/2026
Відновлюють потрощений обстрілом дах
09/06/2026
Понад 700 звернень через обстріли
Усі новини