23.02.2025 10:00
Запоріжці досліджують спадщину Марії Примаченко через власну творчість
Роботи української художниці Марії Примаченко досі заворожують і майстрів пензля, і любителів, і культурологів. Її феномен вивчала у своєму проєкті-дослідженні і запорізька мисткиня Людмила Давиденко.
Цей проєкт тривав з листопада 2024 року і отримав своє логічне завершення цими вихідними у вигляді міської виставки художніх робіт «Квіти, звірі та Марія».
Крім виставки, 21 і 22 лютого на трьох локаціях – бульвар Марії Примаченко, 3а, вул. Володимира Українця, 4 та вул. Дмитра Вишневецького, 26 – проходили лекція та серія воркшопів для викладачів мистецьких шкіл, перформанс спільно з музичною школою і багато цікавих заходів для дітей.
Зокрема проходили безкоштовні тематичні майстер-класи для дітей від 9 років за напрямками кераміка, колаж , листівка в техніці петриківського розпису. У жанрі трафаретна графіка на тканині діти мали змогу нанести зображення на свій одяг.
Картини Марії Примаченко надихнули юних запоріжців на відтворення власного внутрішнього світу.
Поділитись
Дізнайтеся також
30/06/2026
Понад 3,2 тисячі звернень за тиждень
29/06/2026
Інтенсивна терапія: найшвидша допомога
29/06/2026
Четвертий інклюзивний майданчик відкрито
28/06/2026
Нагороди до Дня Конституції
28/06/2026
Запоріжжя відзначає День Конституції України
Усі новини