19.06.2025 16:40
Відбулось перше засідання Координаційної ради
Відбулось перше засідання Координаційної ради з питань протидії соціально небезпечним захворюванням при виконавчому комітеті Запорізької міської ради. Захід пройшов під головуванням директора департаменту з питань охорони здоров'я та медичного забезпечення міської ради Анни Дуб.
Було затверджено регламент роботи Координаційної ради з питань протидії соціально небезпечним захворюванням при виконавчому комітеті Запорізької міської ради.
Обговорили стан надання медичної допомоги для Віл-позитивних людей. Серед існуючих проблем пізнє виявлення ВІЛ-інфекції. Учасники заходу зазначали, що необхідно активізувати проведення тестування на ВІЛ-інфекцію серед громадян. Також потрібно покращувати доступ низки категорій громадян до обстеження на ВІЛ-інфекцію.
Також БО «100 відсотків життя. Запоріжжя», благодійні фонди «Позитивні жінки Запоріжжя», «Сподівання» проінформували про свої програми підтримки ВІЛ-позитивних громадян та людей хворих на туберкульоз у Запоріжжі.
Поділитись
Дізнайтеся також
08/07/2026
Як місто готується до відновлення
08/07/2026
900 млн доларів на розвиток медицини
08/07/2026
Встановили нові тенісні столи
08/07/2026
Триває допомога власникам зруйнованого житла
Усі новини