22.05.2026 08:00
Шевченківська райадміністрація звітує
Як повідомляє Шевченківська районна адміністрація, у період з 15 по 21 травня відділом житлово-комунального господарства та благоустрою відповідно до укладених договорів з виконавцями послуг ліквідовано декілька стихійних звалищ по вулицях Ігоря Сікорського, Круговій та Памірській, а також вивезено гілля з вулиць Авраменка та Полякова. Крім того, впорядковано підземні переходи та пішохідні тунелі на вулицях Моховій та Магістральній.
20 травня відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянули 11 питань.
Протягом тижня робоча група районної адміністрації з обстеження пошкоджених об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, спричинених російською агресією, оглянула 11 будинків, 19 квартир. За результатами обстеження проведено 3 верифікації.
Комісія з питань складання актів та видачі довідок щодо проживання/не проживання громадян на території Шевченківського району здійснила 9 виїздів за адресами проживання громадян, що подали заяву. За результатами розгляду складено відповідні акти та передано до Центру надання адміністративних послуг.
Поділитись
Дізнайтеся також
29/06/2026
Оновлюють міську інфраструктуру
29/06/2026
Покосили газони та пропололи квітники
29/06/2026
Триває благоустрій Хортицького району
27/06/2026
Муніципальна варта підбиває підсумки тижня
26/06/2026
Благоустрій Хортицького району
Усі новини