У Запоріжжі продовжується робота над перейменуванням вулиць

02.07.2022 20:10

Секретар міської ради Анатолій Куртєв розповів:

- Запоріжці!

Наше місто - це частина України. А отже це частина вільної держави, яка має свою власну славетну історію. Українцям є, чим пишатися. У літописі нашої країни - і видатні вчені, і значні досягнення, і величні захисники, і героїчні битви і безліч інших приводів для гордості. І саме їх (а не згадки про «руський мир», який вже приніс нам стільки горя) повинні прославляти наші вулиці та площі.

Тому ми продовжуємо роботу над перейменуванням тих вулиць нашого міста, назви яких пов’язані з історією росії та російської імперії, а також з комуністичною ідеологією та радянщиною.

Над цим питанням працює робоча група, яка формує реєстр пропозицій щодо перейменування. Ця робоча група у складі представників міської влади і районних адміністрацій, а також громадськості та істориків, вже провела кілька засідань та підготувала низку пропозицій для перейменування. Ці пропозиції оприлюднюються на сайті міської ради. Перші з них вже опубліковані. І зараз кожен з вас може перейти за посиланням https://docs.google.com/forms/d/18Q4fJzENNdj0gBRCzgvZNuirhRf570xUVXgeKX4rcQo/viewform?edit_requested=true , ознайомитися зі списком запропонованих перейменувань, заповнити гугл-форму та проголосувати за той варіант, який найбільше вам сподобається. Результати голосування обов’язково будуть враховуватися у подальшій роботі.

Долучайтеся! Давайте спільно позбавимося залишків «руського миру» на вулицях Запоріжжя!

Разом переможемо!

Тихої усім ночі!