Юні запорізькі футболісти отримали першу офіційну футбольну форму

09.11.2022 20:15

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Запоріжці!

Сьогодні ми передали юним футболістам команди U-14 ДЮСШ «Металург» першу в їхньому житті офіційну футбольну форму. Саме в ній вони будуть змагатися за Кубок Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Ми віримо, що наші спортсмени покажуть гарні результати, адже Запоріжжя – це місто справжніх козаків і справжніх переможців.

До речі, те, що наші – найкращі, вкотре довела і збірна команда Запорізької області, яка минулого тижня блискуче виступила на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки. В результаті запорізькі спортсмени здобули 11 медалей – 4 золотих, 3 срібних та 4 бронзових.

А ще один наш земляк, вихованець ДЮСШ №4 Михайло Виниченко, переміг двох американських суперників та завоював золоту медаль Відкритого турніру штату Дакота (США) з настільного тенісу серед дорослих.

Ось така вона, наша запорізька молодь. Стійкі, вольові та незламні козаки і козачки.

Дякуємо нашим спортсменам, які демонструють усьому світові, що українці – це нація переможців.

Зараз у кожного свій фронт і разом ми обов’язково переможемо!

Віримо в Бога. Молимося за Запоріжжя. Дякуємо Збройним Силам України.