Екологія

Акт перевірки дотримання виконання підприємствами заходів з охорони атмосферного повітря міста Запоріжжя від 23.12.2019

Акт перевірки дотримання виконання підприємствами заходів з охорони атмосферного повітря міста Запоріжжя від 21.11.2019


Зведена інформація щодо участі у заходах Всеукраїнського проєкту "Озеленення України"

11.03.2020


Повідомлення про оприлюднення проекту Плану дій з адаптації до наслідків зміни клімату міста Запоріжжя та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту Плану дій з адаптації до наслідків зміни клімату міста Запоріжжя

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ ПЛАНУ ДІЙ З АДАПТАЦІЇ ДО НАСЛІДКІВ ЗМІНИ КЛІМАТУ МІСТА ЗАПОРІЖЖЯ

Проект "ПЛАН ДІЙ З АДАПТАЦІЇ ДО НАСЛІДКІВ ЗМІНИ КЛІМАТУ МІСТА ЗАПОРІЖЖЯ"

07.02.2020


Комунальне підприємство «Управління капітального будівництва», як Замовник будівництва об'єкту "Реконструкція пішохідного мосту через Вознесенівський спуск по вул. Перемоги - бул.Центральний в м.Запоріжжя", оприлюднює заяву про наміри та заяву про екологічні наслідки для проведення оцінки впливів на навколишнє середовище

04.02.2020


Наближається найвеселіше радісне свято – Новий рік. Який же Новий рік без ялинки? Мали місце випадки, коли громадяни нашого міста намагались, не витрачаючи власних коштів, протиправним шляхом добути зелену красуню.

Багато ялинок і сосен спотворюють спилюючи верхівки, таке дерево приречене.

З метою посилення охорони хвойних насаджень в передноворічний період, попередження та недопущення самовільних рубок, прийнято відповідне розпорядження міського голови.

Згідно з розпорядженням щороку напередодні новорічних свят активізуються спільні дії районних адміністрацій міської ради, інспекції з благоустрою міської ради, за підтримки Управління патрульної поліції в місті Запоріжжя, Дніпровського відділу Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Управління поліції охорони в Запорізькій області, Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, ДП «Запорізьке лісомисливське господарство», Національного заповідника «Хортиця» по виявленню та недопущенню самовільних рубок хвойних насаджень, а також дерев і кущів хвойних порід на території міста.

Але для того щоб зберегти створену людськими руками красу, громадяни також не повинні залишатися байдужими. Якщо Ви бачите вандала, що орудує сокирою або пилкою – повідомте про це в поліцію, і ви зробите свій внесок у збереження зелених легень міста.

Шановні запорожці!

Виконавчий комітет міської ради нагадує, що несанкціонована рубка хвойних насаджень може обернутися не тільки застосуванням жорстких штрафних санкцій до громадян – від 170 до 510 грн.; до посадових осіб або фізичних осіб – підприємців – від 510 до 850 грн., а й відшкодуванням збитку.

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.1999 №559 (зі змінами) затверджена такса для обчислення розміру шкоди, заподіяної внаслідок знищення або пошкодження дерев і чагарників, згідно з якою, за кожне знищене хвойне дерево передбачені наступні розміри збитків:

діаметр стовбура до 6 см – 800 грн.;

діаметр стовбура від 6,1 см до 10 см – 1152 грн.;

діаметр стовбура від 10,1 см до 14 см – 1500 грн.;

діаметр стовбура від 14,1 см до 18 см – 1852 грн.;

діаметр стовбура від 18,1 см до 22 см – 2200 грн..

І це тільки матеріальна складова. Чи варто говорити про зіпсований настрій, витрачені нерви і дорогоцінний передноворічний час?

Любіть і охороняйте природу!

Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!


Комунальне підприємство «Управління капітального будівництва», як Замовник будівництва об'єкту "Капітальний ремонт системи водовідведення на автодорозі Харків - Симферополь у Комунарському районі м.Запоріжжя", оприлюднює заяву про наміри та заявку про екологічні наслідки для проведення оцінки впливів на навколишнє середовище

04.12.2019


Повідомлення
про оприлюднення Заяви  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану дій з адаптації до наслідків зміни клімату міста Запоріжжя

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради оприлюднює Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану дій з адаптації до наслідків зміни клімату міста Запоріжжя.

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Проєкт Плану дій з адаптації до наслідків зміни клімату міста Запоріжжя розробляється з метою оцінки вразливості міста до основних негативних наслідків зміни клімату; розробки концептуальних та практичних адаптаційних заходів, що надасть можливість об’єднати зусилля громади, місцевої влади, бізнесу та експертного середовища та спрямувати їх на зменшення вразливості міста Запоріжжя до кліматичних змін, подолання проблем і попередження загроз, пов’язаних зі зміною клімату, посилення стійкості місцевої громади та забезпечення більш комфортних і безпечних умов життя в місті.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Запорізька міська рада

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

громадське обговорення починається з 14 листопада 2019 року і триває до 06 грудня 2019 року включно.

б) способи участі громадськості

зауваження і пропозиції до проєкту Плану дій з адаптації до наслідків зміни клімату міста Запоріжжя та Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану дій з адаптації до наслідків зміни клімату міста Запоріжжя подаються у письмовому та електронному вигляді

в) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування

управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради, вул. Зелінського, 3, м.Запоріжжя, 69037

Заява про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану дій з адаптації до наслідків зміни клімату міста Запоріжжя розміщено на офіційному сайті Запорізької міської ради https://zp.gov.ua

г) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради, вул. Зелінського, 3, м.Запоріжжя, 69037, контактний телефон: (061) 233 99 33, ecologzap@gmail.com

Строки подання зауважень та пропозицій: з 14 листопада 2019 року до 06 грудня 2019 року включно.

Текст Заяви


Звернення до депутатів Запорізької міської ради


ЗКАТП 082801 "Комунсантрансекологія" публікує  затверджену схему санітарного очищення м.Запоріжжя:

Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 24.09.2019 №431 "Про затвердження схеми санітарного очищення м. Запоріжжя"

1. Схема санітарного очищення м. Запоріжжя (додаток до рішення виконкому від 24.09.2019 №431)

1. Схема розміщення контейнерних майданчиків (додаток до рішення виконкому від 24.09.2019 №431)

1. Схема санітарного очищення м. Запоріжжя (Графічна частина - Існуючий стан) (додаток до рішення виконкому від 24.09.2019 №431)

1. Схема санітарного очищення м. Запоріжжя (Графічна частина - Перспективний розвиток) (додаток до рішення виконкому від 24.09.2019 №431)

2. Звіт  про стратегічну екологічну оцінку проекту Схеми санітарного очищення міста 

3. ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

4. ДОВІДКА ПРО КОНСУЛЬТАЦІЇ З ОРГАНАМИ  ВЛАДИ 19.09.2019

26.09.2019


ЗКАТП 082801 "Комунсантрансекологія" публікує проект схеми санітарного очищення м.Запоріжжя:

1. Схема санітарного очищення м. Запоріжжя

1. Схема розміщення контейнерних майданчиків

1. Схема санітарного очищення м. Запоріжжя (Графічна частина - Існуючий стан)

1. Схема санітарного очищення м. Запоріжжя (Графічна частина - Перспективний розвиток)

2. Звіт  про стратегічну екологічну оцінку проекту Схеми санітарного очищення міста 

3. ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

4. ДОВІДКА ПРО КОНСУЛЬТАЦІЇ З ОРГАНАМИ  ВЛАДИ 19.09.2019

23.09.2019


Повідомлення про оприлюднення Звіту про СЕО та Схеми саночищення


Схема санітарного очищення м.Запоріжжя

Схема санітарного очищення_існуючий стан

Схема санітарного очищення_ПЕРСПЕКТИВНИЙ РОЗВІТОК


Схема розміщення контейнерних майданчиків

Схема контейнерних майданчиків_СКМЗ_ч1

Схема контейнерних майданчиків_СКМЗ_ч2

Схема контейнерних майданчиків_СКМЗ_ч3

Схема контейнерних майданчиків_СКМЗ_ч4

Схема контейнерних майданчиків_СКМЗ_ч5

Схема контейнерних майданчиків_СКМЗ_ч6

Схема контейнерних майданчиків_СКМЗ_ч7

Схема контейнерних майданчиків_СКМЗ_ч8

Схема контейнерних майданчиків_СКМЗ_ч9


Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту Схеми санітарного очіщення міста


Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ПрАТ "Укрграфіт"

01.08.2019


Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування (ДДП) «Схема санітарного очищення міста»

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Комунальне автотранспортне підприємство 082801 «Комунсантрансекологія» оприлюднює Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки «Схеми санітарного очищення міста».

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

«Схема санітарного очищення міста» – розробляється з метою впровадження системи поводження з відходами, яка забезпечуватиме зменшення обсягів захоронення відходів,  впровадження роздільного збирання відходів, безпечне поводження з відходами, в т.ч. небезпечними відходами у складі побутових відходів, максимально можливе використання вторинної сировини в складі відходів, створення системи прибирання території населеного пункту, яка попереджуватиме негативний вплив на довкілля та зменшення небезпеки негативного впливу на здоров’я населення.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Виконавчий комітет Запорізької міської ради.

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

громадське обговорення починається з 01 серпня 2019 року і триває до 15 серпня 2019 року включно.

б) способи участі громадськості

зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Схеми санітарного очищення міста» подаються у письмовому та електронному вигляді.

в) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Комунальне автотранспортне підприємство 082801 «Комунсантрансекологія» (вул. Іванова,99, м.Запоріжжя, 69068), контактний телефон: (061)228-55-03, електронна адреса:  zkatp082801@i.ua

Строки подання зауважень та пропозицій: з 01 серпня 2019 року до 15 серпня 2019 року включно.

 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування (ДДП) «Схема санітарного очищення міста»

31.07.2019


Проект Програми комплексного озеленення м. Запоріжжя на 2019-2019 роки "Зелене місто"

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту Програми комплексного озеленення м. Запоріжжя на 2019-2019 роки "Зелене місто"

Довідка про громадське обговорення

Довідка про консультації


ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення звіту
з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

Планована діяльність передбачає реконструкцію Центрального парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Глісерна, 1а.

Метою реалізації планованої діяльності є оновлення території Центрального парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» як об’єкту короткочасного відпочинку у місті Запоріжжя із збереженням природних особливостей ландшафту, поліпшенням естетичних якостей паркового середовища та створенням місць для проведення спортивних та культурних заходів, різноманітних сучасних видів тихого і активного відпочинку, оздоровлення та просвітництва всіх верств населення.

Проектом передбачається реконструкція території парку площею 54,69 га, до якого входить об’єкт природно-заповідного фонду місцевого значення – ботанічна пам’ятка природи «Ділянка 250-річних дубів» – загальною площею 5,0 га. Проектування передбачається з визначенням і встановленням черг будівництва, що обумовлено не можливістю повного закриття парку на період реконструкції. Здійснити реконструкцію передбачено у 5 черг. Визначення і встановлення черг, а також послідовність їх реалізації обумовлюється особливостями функціонування парку, існуючими інженерними мережами, фінансуванням та іншими обмежуючими факторами.

2. Суб’єкт господарювання

Комунальне підприємство «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий Гай», код ЄДРПОУ 24908307, 69002, місто Запоріжжя, вулиця Глісерна, 1а; тел. (061) 764-22-97.

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації; 69035, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 72а; тел.: (061) 224-70-28; контактна особа – Бєляєва Оксана Вікторівна, заступник начальника відділу оцінки впливу на довкілля та моніторингу; e-mail: zdn@zdn.gov.ua.

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності буде Дозвіл на виконання будівельних робіт (вид рішення відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»), що надається Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) відбудуться 24 липня 2019 року о 10:00 год. у приміщенні Районної адміністрації по Олександрівському району Запорізької міської ради за адресою вул. Олександрівська, буд. 26, поверх 1, мала зала.

Громадські слухання (другі) відбудуться не заплановані.

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації; 69035, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 72а; тел. (061) 224-70-28; контактна особа – Бєляєва Оксана Вікторівна, заступник начальника відділу оцінки впливу на довкілля та моніторингу; e-mail: zdn@zdn.gov.ua.

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Департамент екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації; 69035, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 72а; тел.: (061) 224-70-28; контактна особа – Бєляєва Оксана Вікторівна, заступник начальника відділу оцінки впливу на довкілля та моніторингу; e-mail: zdn@zdn.gov.ua.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 289 аркушах.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Комунальне підприємство «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий Гай», 69002, місто Запоріжжя, вулиця Глісерна, 1а; тел. (061)764-22-97, керівник – Комаренко Олег Григорович; з 11 липня 2019 року;

Запорізька міська рада, 69105, місто Запоріжжя, проспект Соборний, 206, тел. (061) 233-48-81; з 11 липня 2019 року.


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування (ДДП) «Схема санітарного очищення міста»

Строк подання зауважень і пропозицій  – до 26 липня 2019 року


Повідомлення про оприлюднення проекту Програми комплексного озеленення м.Запоріжжя на 2019-2029 роки «Зелене місто» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту Програми комплексного озеленення м.Запоріжжя на 2019-2029 роки  «Зелене місто»

ЗВIТ ПРО СТРАТЕГIЧНУ  ЕКОЛОГIЧНУ ОЦIНКУ

Програма комплексного озеленення м.Запоріжжя на 2019-2029 роки  «Зелене місто» (проект)


Проект Програми комплексного озеленення м. Запоріжжя на 2019-2029 роки «Зелене місто»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Програми комплексного озеленення м. Запоріжжя на 2019-2029 роки  «Зелене місто»

Повідомлення про оприлюднення проекту Програми комплексного озеленення м. Запоріжжя на 2019-2029 роки «Зелене місто» та Заяви  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Програми комплексного озеленення м. Запоріжжя на 2019-2029 роки  «Зелене місто»

ПОВІДОМЛЕННЯ  про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля (Приватне акціонерне товариство "Український графіт" (ПрАТ «Укрграфіт») 


Комунальне підприємство «Управління капітального будівництва», як Замовник будівництва об'єктів:
«Будівництво житлового будинку №78 в житловому комплексі «Ветеран» по вул. Нагнибіди», 
«Будівництво житлового будинку №79 в житловому комплексі «Ветеран» по вул. Нагнибіди»,
оприлюднює заяви про наміри проведення оцінки впливів на навколишнє середовище

29.03.2019


Оголошення

З метою підвищення екологічної свідомості населення, позитивного впливу на світогляд городян щодо стосунків з природним середовищем, залучення фотохудожників до пропаганди екологічних знань засобами фотографій та з нагоди «Дня довкілля» проводиться XVІІІ міська фотовиставка-конкурс «Іншої землі у нас не буде, нам треба нашу зберегти». Фотоконкурс не обмежує авторів у виборі сюжетів: благоустрій і ландшафтний дизайн міста, співпраця та конфлікт людини з природою, проблеми екології.

До участі у фотоконкурсі запрошується учнівська молодь навчальних закладів, громадські та професійні об’єднання, гості та мешканці міста.

Пропонуються наступні теми (номінації) робіт:

Любий серцю рідний край.

Краса і біль землі моєї.

Казкове диво зеленого світу.

На фотоконкурс приймаються кольорові та чорно-білі авторські фотографії форматом від 18х24 до 30х40 см. До робіт додаються дані про авторів: прізвище, ім’я та по батькові автора, місце роботи, контактна адреса та телефон, назва фотографій та назва теми (номінації), якій відповідає запропонована робота. Учасники надсилають до 11 квітня 2019 року свої роботи на адресу оргкомітету конкурсу: 69035, м. Запоріжжя, а/с 304 «Спілка фотохудожників», пр. Соборний, 159.

Довідки за телефонами: 233-98-33, 233-99-33


Комунальне підприємство «Управління капітального будівництва», заявляє про наміри виконання капітального ремонту адміністративної будівлі по пр.Соборності, 206 в м Запоріжжя, та заявляє про екологічні наслідки діяльності плануємого об'єкта: "Капітальний ремонт адміністративної будівлі по пр.Соборності, 206 в м . Запоріжжя (восьма черга ремонту)" (коригування) за адресою: Запорізька область, Запоріжжя, пр. Соборний, 206

28.02.2019


Департамент освіти і науки Запорізької міської ради у відповідності до вимог ДБН А.2.2-1-2003 оприлюднює наступні матеріали з оцінки впливу на навколишнє середовище до проекту: «Реконструкція Запорізького колегіуму №98 Запорізької міської ради Запорізької області по вул. Запорізькій, 1-А, в м. Запоріжжя»


Наближається найвеселіше радісне свято – Новий рік. Який же Новий рік без ялинки? Мали місце випадки, коли громадяни нашого міста намагались, не витрачаючи власних коштів, протиправним шляхом добути зелену красуню.

Багато ялинок і сосен спотворюють спилюючи верхівки, таке дерево приречене.

З метою посилення охорони хвойних насаджень в передноворічний період, попередження та недопущення самовільних рубок, прийнято відповідне розпорядження міського голови.

Згідно з розпорядженням активізовані спільні дії районних адміністрацій міської ради, інспекції з благоустрою міської ради, за підтримки Управління патрульної поліції в місті Запоріжжя, Дніпровського відділу Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Управління поліції охорони в Запорізькій області, Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, ДП «Запорізьке лісомисливське господарство», Національного заповідника «Хортиця» по виявленню та недопущенню самовільних рубок хвойних насаджень, а також дерев і кущів хвойних порід на території міста.

Але для того щоб зберегти створену людськими руками красу, громадяни також не повинні залишатися байдужими. Якщо Ви бачите вандала, що орудує сокирою або пилкою – повідомте про це в поліцію, і ви зробите свій внесок у збереження зелених легень міста.

Шановні запорожці!

Виконавчий комітет міської ради нагадує, що несанкціонована рубка хвойних насаджень може обернутися не тільки застосуванням жорстких штрафних санкцій до громадян – від 170 до 510 грн.; до посадових осіб або фізичних осіб – підприємців – від 510 до 850 грн., а й відшкодуванням збитку.

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.1999 №559 (зі змінами) затверджена такса для обчислення розміру шкоди, заподіяної внаслідок знищення або пошкодження дерев і чагарників, згідно з якою, за кожне знищене хвойне дерево передбачені наступні розміри збитків:

діаметр стовбура до 6 см – 800 грн.;

діаметр стовбура від 6,1 см до 10 см – 1152 грн.;

діаметр стовбура від 10,1 см до 14 см – 1500 грн.;

діаметр стовбура від 14,1 см до 18 см – 1852 грн.;

діаметр стовбура від 18,1 см до 22 см – 2200 грн..

І це тільки матеріальна складова. Чи варто говорити про зіпсований настрій, витрачені нерви і дорогоцінний передноворічний час?

Любіть і охороняйте природу!

Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!


Департамент освіти і науки Запорізької міської ради у відповідності до вимог ДБН А.2.2-1-2003 оприлюднює наступні матеріали з оцінки впливу на навколишнє середовище до проекту: «Реконструкція Запорізького класичного ліцею з прибудовою по вул. Леоніда Жаботинського, 23 в м. Запоріжжя»

Заява про намір     Заява про екологічні наслідки     Завдання на розробку матеріалів ОВНС


Районна адміністрація Запорізької міської ради по Олександрівському району оголошує про намір реконструкції елементів благоустрою скверу Піонерів в м. Запоріжжя

Заява про наміри     Заява про екологічні наслідки     Завдання на обробку матеріалів ОВНС


Департамент спорту, сім'ї та молоді міської ради оголошує про намір капітального ремонту приміщення КУ "Запорізький міський шаховий клуб "Думка"  за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 212

Заява про наміри     Заява про екологічні наслідки     Заява на розробку матеріалів ОВНС


Департамент освіти і науки Запорізької міської ради оголошує заяву про намір капітального ремонту по заміні асфальтового покриття території Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 76 Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 154-г

Заява про намір     Заява про екологічні наслідки     Завдання на розробку матеріалів ОВНС


Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради оголошує заяву про наміри щодо реконструкції дороги на перехресті пр. Соборний та пл. Запорізької в м. Запоріжжі (улаштування перехідно-швидкостної смуги)

Заява про наміри     Заява про екологічні наслідки     Завдання на обробку міатеріалів ОВНС


Департамент освіти і науки Запорізької міської ради у відповідності до вимог ДБН А.2.2-1-2003 оприлюднює наступні матеріали з оцінки впливів на навколишнє середовище до проектів:

1. Реконструкція елементів благоустрою комплексів спортивних майданчиків гімназії №2 ім. Лесі Українки по вул. Шкільній, 36.

2. Реконструкція елементів благоустрою комплексів спортивних майданчиків гімназії №25 гуманітарного профілю по вул. Патріотичній, 76.

3. Реконструкція елементів благоустрою комплексів спортивних майданчиків гімназії №46 по вул. Павлокічкіській, 29.

4. Реконструкція елементів благоустрою комплексів спортивних майданчиків ЗЗШ №65 по просп. Моторобудівників, 26.

5. Реконструкція елементів благоустрою комплексів спортивних майданчиків ЗОШ №87 по вул. Хакаській, 3Б.

6. Реконструкція елементів благоустрою комплексів спортивних майданчиків ліцею №99 по вул. Героїв 93-ї бригади.

7. Реконструкція елементів благоустрою комплексів спортивних майданчиків ЗНВК №110 по вул. Стешенка, 19.


Матеріали з оцінки впливів на навколишнє середовище до проекту «Реконструкція елементів благоустрою комплексу спортивних майданчиків Запорізької гімназії № 25 гуманітарного профілю Запорізької міської ради Запорізької області по вул. Патріотичній, 76 м. Запоріжжя»


До уваги підприємств, організацій та установ, які експлуатують спеціально відведені місця видалення відходів на території м. Запоріжжя  (власники місць видалення відходів, підриємств-утворювачів відходів, підприємства, які надають послуги із збирання та розміщення відходів) 

Розпорядження ЗОДА від 27.05.2016 № 304


Звіт про виконання заходів, передбачених Меморандумом про спільні дії Запорізької міської ради та промислових підприємств у сфері покращення стану довкілля м. Запоріжжя від 09.06.2016 станом на 01.07.2017 року

Звіт про виконання заходів, передбачених Доповненням до Меморандуму про спільні дії Запорізької міської ради та промислових підприємств у сфері покращення стану довкілля м. Запоріжжя від 01.06.2017 станом на 01.07.2017 року

Звіт про виконання заходів, передбачених Меморандумом про спільні дії Запорізької міської ради та промислових підприємств у сфері покращення стану довкілля м. Запоріжжя від 09.06.2016 станом на 01.01.2017 року


До уваги мешканців міста Запоріжжя!

Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради повідомляє про те, що 09.06.2016  Запорізька міська рада, в особі міського голови Буряка Володимира Вікторовича та промислові підприємства міста Запоріжжя  підписали Меморандум про спільні дії Запорізької міської ради та промислових підприємств у сфері покращення стану довкілля м. Запоріжжя.

З повним текстом Меморандуму можна ознайомитись за нижченаведенним посиланням.

Меморандум про спільні дії Запорізької міської ради та промислових підприємств у сфері покращення стану довкілля м. Запоріжжя