Екологія

Проект Програми комплексного озеленення м. Запоріжжя на 2019-2029 роки «Зелене місто»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Програми комплексного озеленення м. Запоріжжя на 2019-2029 роки  «Зелене місто»

Повідомлення про оприлюднення проекту Програми комплексного озеленення м. Запоріжжя на 2019-2029 роки «Зелене місто» та Заяви  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Програми комплексного озеленення м. Запоріжжя на 2019-2029 роки  «Зелене місто»


Комунальне підприємство «Управління капітального будівництва», як Замовник будівництва об'єктів:
«Будівництво житлового будинку №78 в житловому комплексі «Ветеран» по вул. Нагнибіди», 
«Будівництво житлового будинку №79 в житловому комплексі «Ветеран» по вул. Нагнибіди»,
оприлюднює заяви про наміри проведення оцінки впливів на навколишнє середовище

29.03.2019


Оголошення

З метою підвищення екологічної свідомості населення, позитивного впливу на світогляд городян щодо стосунків з природним середовищем, залучення фотохудожників до пропаганди екологічних знань засобами фотографій та з нагоди «Дня довкілля» проводиться XVІІІ міська фотовиставка-конкурс «Іншої землі у нас не буде, нам треба нашу зберегти». Фотоконкурс не обмежує авторів у виборі сюжетів: благоустрій і ландшафтний дизайн міста, співпраця та конфлікт людини з природою, проблеми екології.

До участі у фотоконкурсі запрошується учнівська молодь навчальних закладів, громадські та професійні об’єднання, гості та мешканці міста.

Пропонуються наступні теми (номінації) робіт:

Любий серцю рідний край.

Краса і біль землі моєї.

Казкове диво зеленого світу.

На фотоконкурс приймаються кольорові та чорно-білі авторські фотографії форматом від 18х24 до 30х40 см. До робіт додаються дані про авторів: прізвище, ім’я та по батькові автора, місце роботи, контактна адреса та телефон, назва фотографій та назва теми (номінації), якій відповідає запропонована робота. Учасники надсилають до 11 квітня 2019 року свої роботи на адресу оргкомітету конкурсу: 69035, м. Запоріжжя, а/с 304 «Спілка фотохудожників», пр. Соборний, 159.

Довідки за телефонами: 233-98-33, 233-99-33


Комунальне підприємство «Управління капітального будівництва», заявляє про наміри виконання капітального ремонту адміністративної будівлі по пр.Соборності, 206 в м Запоріжжя, та заявляє про екологічні наслідки діяльності плануємого об'єкта: "Капітальний ремонт адміністративної будівлі по пр.Соборності, 206 в м . Запоріжжя (восьма черга ремонту)" (коригування) за адресою: Запорізька область, Запоріжжя, пр. Соборний, 206

28.02.2019


Департамент освіти і науки Запорізької міської ради у відповідності до вимог ДБН А.2.2-1-2003 оприлюднює наступні матеріали з оцінки впливу на навколишнє середовище до проекту: «Реконструкція Запорізького колегіуму №98 Запорізької міської ради Запорізької області по вул. Запорізькій, 1-А, в м. Запоріжжя»


Наближається найвеселіше радісне свято – Новий рік. Який же Новий рік без ялинки? Мали місце випадки, коли громадяни нашого міста намагались, не витрачаючи власних коштів, протиправним шляхом добути зелену красуню.

Багато ялинок і сосен спотворюють спилюючи верхівки, таке дерево приречене.

З метою посилення охорони хвойних насаджень в передноворічний період, попередження та недопущення самовільних рубок, прийнято відповідне розпорядження міського голови.

Згідно з розпорядженням активізовані спільні дії районних адміністрацій міської ради, інспекції з благоустрою міської ради, за підтримки Управління патрульної поліції в місті Запоріжжя, Дніпровського відділу Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Управління поліції охорони в Запорізькій області, Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, ДП «Запорізьке лісомисливське господарство», Національного заповідника «Хортиця» по виявленню та недопущенню самовільних рубок хвойних насаджень, а також дерев і кущів хвойних порід на території міста.

Але для того щоб зберегти створену людськими руками красу, громадяни також не повинні залишатися байдужими. Якщо Ви бачите вандала, що орудує сокирою або пилкою – повідомте про це в поліцію, і ви зробите свій внесок у збереження зелених легень міста.

Шановні запорожці!

Виконавчий комітет міської ради нагадує, що несанкціонована рубка хвойних насаджень може обернутися не тільки застосуванням жорстких штрафних санкцій до громадян – від 170 до 510 грн.; до посадових осіб або фізичних осіб – підприємців – від 510 до 850 грн., а й відшкодуванням збитку.

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.1999 №559 (зі змінами) затверджена такса для обчислення розміру шкоди, заподіяної внаслідок знищення або пошкодження дерев і чагарників, згідно з якою, за кожне знищене хвойне дерево передбачені наступні розміри збитків:

діаметр стовбура до 6 см – 800 грн.;

діаметр стовбура від 6,1 см до 10 см – 1152 грн.;

діаметр стовбура від 10,1 см до 14 см – 1500 грн.;

діаметр стовбура від 14,1 см до 18 см – 1852 грн.;

діаметр стовбура від 18,1 см до 22 см – 2200 грн..

І це тільки матеріальна складова. Чи варто говорити про зіпсований настрій, витрачені нерви і дорогоцінний передноворічний час?

Любіть і охороняйте природу!

Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!


Департамент освіти і науки Запорізької міської ради у відповідності до вимог ДБН А.2.2-1-2003 оприлюднює наступні матеріали з оцінки впливу на навколишнє середовище до проекту: «Реконструкція Запорізького класичного ліцею з прибудовою по вул. Леоніда Жаботинського, 23 в м. Запоріжжя»

Заява про намір     Заява про екологічні наслідки     Завдання на розробку матеріалів ОВНС


Районна адміністрація Запорізької міської ради по Олександрівському району оголошує про намір реконструкції елементів благоустрою скверу Піонерів в м. Запоріжжя

Заява про наміри     Заява про екологічні наслідки     Завдання на обробку матеріалів ОВНС


Департамент спорту, сім'ї та молоді міської ради оголошує про намір капітального ремонту приміщення КУ "Запорізький міський шаховий клуб "Думка"  за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 212

Заява про наміри     Заява про екологічні наслідки     Заява на розробку матеріалів ОВНС


Департамент освіти і науки Запорізької міської ради оголошує заяву про намір капітального ремонту по заміні асфальтового покриття території Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 76 Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 154-г

Заява про намір     Заява про екологічні наслідки     Завдання на розробку матеріалів ОВНС


Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради оголошує заяву про наміри щодо реконструкції дороги на перехресті пр. Соборний та пл. Запорізької в м. Запоріжжі (улаштування перехідно-швидкостної смуги)

Заява про наміри     Заява про екологічні наслідки     Завдання на обробку міатеріалів ОВНС


Департамент освіти і науки Запорізької міської ради у відповідності до вимог ДБН А.2.2-1-2003 оприлюднює наступні матеріали з оцінки впливів на навколишнє середовище до проектів:

1. Реконструкція елементів благоустрою комплексів спортивних майданчиків гімназії №2 ім. Лесі Українки по вул. Шкільній, 36.

2. Реконструкція елементів благоустрою комплексів спортивних майданчиків гімназії №25 гуманітарного профілю по вул. Патріотичній, 76.

3. Реконструкція елементів благоустрою комплексів спортивних майданчиків гімназії №46 по вул. Павлокічкіській, 29.

4. Реконструкція елементів благоустрою комплексів спортивних майданчиків ЗЗШ №65 по просп. Моторобудівників, 26.

5. Реконструкція елементів благоустрою комплексів спортивних майданчиків ЗОШ №87 по вул. Хакаській, 3Б.

6. Реконструкція елементів благоустрою комплексів спортивних майданчиків ліцею №99 по вул. Героїв 93-ї бригади.

7. Реконструкція елементів благоустрою комплексів спортивних майданчиків ЗНВК №110 по вул. Стешенка, 19.


Матеріали з оцінки впливів на навколишнє середовище до проекту «Реконструкція елементів благоустрою комплексу спортивних майданчиків Запорізької гімназії № 25 гуманітарного профілю Запорізької міської ради Запорізької області по вул. Патріотичній, 76 м. Запоріжжя»


До уваги підприємств, організацій та установ, які експлуатують спеціально відведені місця видалення відходів на території м. Запоріжжя  (власники місць видалення відходів, підриємств-утворювачів відходів, підприємства, які надають послуги із збирання та розміщення відходів) 

Розпорядження ЗОДА від 27.05.2016 № 304


Звіт про виконання заходів, передбачених Меморандумом про спільні дії Запорізької міської ради та промислових підприємств у сфері покращення стану довкілля м. Запоріжжя від 09.06.2016 станом на 01.07.2017 року

Звіт про виконання заходів, передбачених Доповненням до Меморандуму про спільні дії Запорізької міської ради та промислових підприємств у сфері покращення стану довкілля м. Запоріжжя від 01.06.2017 станом на 01.07.2017 року

Звіт про виконання заходів, передбачених Меморандумом про спільні дії Запорізької міської ради та промислових підприємств у сфері покращення стану довкілля м. Запоріжжя від 09.06.2016 станом на 01.01.2017 року


До уваги мешканців міста Запоріжжя!

Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради повідомляє про те, що 09.06.2016  Запорізька міська рада, в особі міського голови Буряка Володимира Вікторовича та промислові підприємства міста Запоріжжя  підписали Меморандум про спільні дії Запорізької міської ради та промислових підприємств у сфері покращення стану довкілля м. Запоріжжя.

З повним текстом Меморандуму можна ознайомитись за нижченаведенним посиланням.

Меморандум про спільні дії Запорізької міської ради та промислових підприємств у сфері покращення стану довкілля м. Запоріжжя

Опубліковано: 01.08.2017 14:02 (оновлено: 03.04.2019 17:14)