21.03.2023 20:50

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Запоріжці!

Для юних запорізьких спортсменів березень став місяцем чергових досягнень.

На Всеукраїнському турнірі гімнастки ДЮСШ «Хвиля» завоювали 10 золотих та 2 срібних медалі. Кікбоксери з ДЮСШ «Майстер Січ» Микита Кітченко, Марко Бучакчийський та Ілля Власенко вибороли срібло та 2 бронзи на Кубку Світу, а команда з тхеквондо здобула на відкритому чемпіонаті 9 золотих і 3 срібних нагороди. Фехтувальники з ДЮСШ №4 Єва Кулієва, Єгор Аверін та Анастасія Луковнікова стали призерами Всеукраїнського турніру, а гімнастки закладу здобули 3 золота та 1 бронзу на Чемпіонаті України.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів Руслана Фоменка, Олександра Плецького, Ігоря Пасічного, Ларису Люльченко, Ігоря Москаленка, Ларису Березенко, Сергія Крупінова, Жанну Березанську, Ірину Совач, Олену Потапову та Тетяну Довгаль!

Ви вкотре довели, що Запоріжжя – місто сильних людей!

Зараз у кожного свій фронт, і разом ми переможемо! Віримо в Бога. Молимося за Запоріжжя. Дякуємо Збройним Силам України.