Міський футбольний клуб «Металург» виграв Кубок Придніпров'я

22.02.2018 16:20

У фіналі Кубка Придніпров'я міський футбольний клуб «Металург» здобув перемогу над МФК «Миколаїв» - командою Першої ліги.

Свій перший трофей - Кубок Придніпров'я - МФК «Металург» виграв у серії пенальті.

Перший тайм гри з МФК «Миколаїв» МФК «Металург» закінчив з рахунком 1: 1. Також з нічийним рахунком 2: 2 завершився основний час другого тайму. Голи в запорізькій міській команді в основний час забили Євген Подлепенець та Роман Стефурак.

Перемогу над миколаївською командою МФК «Металург» вирвав у серії пенальті з рахунком 5:4.

Кращим гравцем турніру Кубок Придніпров'я став гравець запорізького МФК «Металург» Едуард Сарапій.

Кубок Придніпров'я - традиційний зимовий турнір, організований Федерацією футболу Дніпропетровської області. 5 років поспіль Кубок Придніпров'я збирає аматорські і професійні футбольні клуби центральної і південної частини України. Формат змагань передбачає груповий турнір, в якому команди розділені за територіальним принципом. Після групових ігор, починаючи з матчів чвертьфіналу, команди грають стикові ігри.