У Запоріжжі для зручності городян відкриваються нові автобусні маршрути

17.12.2018 15:33

В обласному центрі з'являться три нових автобусних маршрути. Транспортні сполучення з'єднають кілька районів міста та будуть проходити через проспект Соборний.

В ході сьогоднішнього виконкому міської ради було затверджено три нових автобусних маршрути громадського транспорту. Розроблено транспортні сполучення з урахуванням звернень городян, були проведені відповідні пассажирообстеження. Нововведення дозволять поліпшити ситуацію з громадським транспортом і зробити переміщення городян з Космічного, Хортицького мікрорайонів і Заводського району більш комфортними. Нові маршрути проходять через проспект Соборний.

Один з нових автобусних маршрутів загального користування №29 «вул. Фінальна - 4-й Південний мкрн». Для його обслуговування передбачено 10 одиниць техніки класу І, II місткістю від 80 пасажирів.

У маршрутній мережі міста також з'явиться напрямок - «Нікопольський поворот - площа Університетська» за №39. Кількість передбачених автобусів для його обслуговування 12, техніка класу І, II місткістю від 80 пасажирів.

Ще один автобусний маршрут №78 «Сімферопольське шосе - ДК ЗАлК». Структура парку складе 11 одиниць техніки класу І, II місткістю від 80 пасажирів.

Дані маршрути будуть винесені на конкурс, після чого повноцінно почнуть курсувати по місту.

Також в ході засідання було прийнято рішення розірвати договір з надання послуг перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування №43 «4-й Південний мкрн - вул. І. Сікорського ». Від городян надходили неодноразові нарікання на його незадовільну роботу. Спеціалістами управління з питань транспортного забезпечення та зв'язку міської ради були проведені перевірки обслуговування компанією перевізником даного напрямку. Виявлено порушення умов договору - це невідповідність класу транспорту, менша кількість автобусів на маршруті.

Маршрут тимчасово буде обслуговувати інша компанія, яка взяла на себе зобов'язання виконання умов договору. Маршрут буде винесено на конкурс.