Володимир Буряк звільнив директора парку «Дубовий гай»

13.03.2020 12:20

Директора парку «Дубовий гай» Олега Комаренка сьогодні звільнено з займаної посади. Таке рішення прийняв міський голова Володимир Буряк.

8 березня у парку «Дубовий гай» стався трагічний випадок, у результаті якого від отриманих травм померла дівчинка. На ситуацію оперативно відреагував міський голова Володимир Буряк, який вже ввечері 8 березня доручив провести службове розслідування з цього приводу.

Службове розслідування розпочали 9 березня. Вже 10 березня, після отримання інформації про перші результати перевірки, Володимир Буряк відсторонив керівництво парку від виконання обов’язків.

Сьогодні міський голова звільнив директора парку «Дубовий гай» Олега Комаренка з займаної посади. Володимир Буряк повідомив про прийняте рішення на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук»:

«Пройшов майже тиждень з дати трагічної загибелі 8-річної Ганни Ждан.

Скажу відверто: це був тяжкий у моральному плані час для мене особисто та для всього міста. Я обіцяв максимальну відкритість в цьому питанні, тому доповідаю по пунктах зробленого:

1. 10-го березня керівництво парку «Дубовий Гай» було відсторонене від виконання обов’язків. Паралельно зі слідчими діями правоохоронних органів міськвиконком ініціював і розпочав службове розслідування цієї справи. Міською владою також невідкладно були створені робочі комісії для перевірки всіх місць дозвілля в місті та атракціонів. Їх результати будуть доведені до громадськості та будуть прийняті відповідні міри.

2. Разом з тим сім’ї загиблої дитини невідкладно було запропоновано матеріальну допомогу з міського бюджету.

3. Хочу повідомити вам, що сьогодні я звільнив з займаної посади керівника парку «Дубовий Гай» Олега Комаренка.

4. Щодо нісенітниць, які розповсюджуються певними особами – хай вони залишаться на їхній совісті. Запевняю всіх – справа максимально відкрита з усіх боків, вона знаходиться під моїм особистим контролем, громадськості, правоохоронних органів. Істину буде встановлено, винних покарано».