Запорізькі ОСББ отримують безкоштовні дезінфікуючі засоби

31.03.2020 14:12

Представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків почали отримувати дезінфікуючі засоби для обробки під’їздів. Їх на прохання міського голови Володимира Буряка безкоштовно виготовив та передав Запорізький титано-магнієвий комбінат. Відповідальні за їх розподіл голови райадміністрацій.

Під’їзди запорізьких багатоповерхівок, котрі перебувають в управлінні керуючих компаній або ж ОСББ, мають щоденно проходити санітарну очистку та дезінфекцію. Таке розпорядження на період карантину видав міський голова Володимир Буряк. Відповідне рішення ухвалила й комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Так, безкоштовні дезінфікуючі засоби від Запорізького титано-магнієвого комбінату зокрема отримуватимуть представники ОСББ Дніпровського району.

- Згідно з рішенням комісії з питань ТБНС вони їм стануть у нагоді при обробці своїх під’їздів, ручок вхідних вуличних дверей, панелей виклику ліфтів та ін., - зазначив голова Дніпровської райадміністрації Віталій Змієнко.

Гіпохлорит кальцію на відміну від звичайної «білизни» не має їдучого запаху. А вміст хлору в ньому складає лише 8%, а не 95%. Розчин теж треба застосовувати в розведеному вигляді.

- Наша речовина не настільки шкідлива й отруйна, її треба розводити меншою кількістю води для отримання однопроцентного розчину. Його використовують для дезінфекції приміщень, доріг, матеріалів, інструментів, ганчір’я і т.д, - розповів начальник відділу цивільного захисту Запорізького титано-магнієвого комбінату Ігор Обіход.

Дезінфекція під’їздів на період карантину проводитиметься щоденно, адже це обов’язкова умова для всіх керуючих компаній та ОСББ. Також у місті триває обробка доріг, зупинок та сміттєвих майданчиків.

Також нагадуємо, що всі актуальні новини й базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусною інфекцією можна знайти на офіційному Telegram-каналі COVID-19. ЗАПОРІЖЖЯ за посиланням https://t.me/covid_zp.