53-тя сесія Запорізької міської ради

29.09.2020 16:26

30 вересня відбудеться 53-тя сесія Запорізької міської ради. Початок об 11:00. Місце проведення – велика зала міської ради.

На розгляд будуть винесені питання, які стосуються різних сфер життєдіяльності міста. Зокрема планується внести зміни до програми забезпечення безперебійної роботи КП «Запоріжелектротранс», а також до міських бюджетних програм, які стосуються галузей житлово-комунального господарства, інфраструктури та благоустрою, прийняти низку інших рішень.

В умовах карантину, який продовжується не лише у Запоріжжі, а й в усій країні, сесія міської ради відбудеться з мінімальною кількістю учасників. Окрім учасників засідання, запрошені доповідачі, керівники департаментів, управлінь за тими напрямками, за якими розглядатимуться проєкти рішень під час сесії.

Саме тому в умовах карантину на сесії не передбачена участь представників ЗМІ. Єдиний виняток – працівники телеканалу Z, які забезпечуватимуть пряму трансляцію сесії міської ради для інформування запоріжців, а також ЗМІ. Всі бажаючі зможуть побачити пряму трансляцію сесії на телеканалі Z.