В зв’язку з кадровими призначеннями внести зміни до розпорядження міського голови від 02.02.2017 № 36р «Про створення постійно діючої комісії по списанню матеріальних цінностей», а саме:
1. Вивести зі складу указаної комісії Скабіну Ольгу Сергіївну.
2. Ввести членом постійно діючої комісії по списанню матеріальних цінностей Сухорукову Ірину Юріївну, головного спеціаліста - бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому ради.
Міський голова В.В.Буряк