В зв’язку з кадровими призначеннями внести зміни до розпорядження міського голови від 30.01.2017 № 32р “Про створення постійно діючої комісії по переоцінці основних засобів”, а саме:
1. Вивести зі складу указаної комісії Скабіну Ольгу Сергіївну.
2. Ввести членом постійно діючої комісії по переоцінці основних засобів Сухорукову Ірину Юріївну, головного спеціаліста - бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому ради.
Міський голова В.В.Буряк