В зв’язку з кадровими призначеннями внести зміни до розпорядження міського голови від 14.02.2017 № 49р “Про створення постійно діючої комісії по зарахуванню та введенню в експлуатацію основних засобів ”, а саме:
1. Вивести зі складу указаної комісії Скабіну Ольгу Сергіївну.
2. Ввести членом постійно діючої комісії по зарахуванню та введенню в експлуатацію основних засобів Сухорукову Ірину Юріївну, головного спеціаліста - бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому ради.
Міський голова В.В.Буряк