Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення Запорізької міської ради від 30.11.2016 № 98 «Про Програму розвитку і функціонування української мови в м. Запоріжжя на 2016-2020 роки», з метою стимулювання та заохочення суб'єктів освітньої діяльності до використання інноваційних підходів розвитку дошкільної освіти в м. Запоріжжя, які спрямовані на відродження і популяризацію української мови та національної культури, впровадження якісного українського культурного продукту та прискорення процесів по створенню україномовного середовища в межах дитячих навчальних закладів:
1. Установити 3 щорічних гранти Запорізького міського голови у галузі дошкільної освіти у розмірі:
20 тис. грн. – за напрямом «Сучасний український дитячий садок»;
10 тис. грн. – за напрямом «Мовні інновації»;
5 тис. грн. – за напрямом «Дитячий садок для малечі. Всі ми рівні».
2. Затвердити Положення про загальноміський конкурс на отримання грантів Запорізького міського голови у галузі дошкільної освіти«Хортицький небокрай»(додається).
3.Затвердити склад конкурсної комісії з визначення переможців загальноміського конкурсу на отримання грантів Запорізького міського голови у галузі дошкільної освіти «Хортицький небокрай» (додається).
4.Департаменту освіти і науки Запорізької міської радиздійснити організаційні заходи щодо проведення загальноміського конкурсу на отримання грантів Запорізького міського голови у галузі дошкільної освіти «Хортицький небокрай».
5.Фінансування витрат, пов’язаних з виплатою грантів Запорізького міського голови у галузі дошкільної освіти «Хортицький небокрай»,здійснити в межах джерел фінансування Програми розвитку і функціонування української мови в м. Запоріжжя на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Запорізької міської ради від 30.11.2016 року № 98, на відповідний рік.
6.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.
Перший заступник міського голови
з питань діяльності виконавчих органів ради С.М.Мішок