Керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”:
1. Затвердити склад комісії з прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя майна яхт-клубу по вул.Лісозаводсь-кій,1а (додається).
2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.
Міський голова В.В.Буряк