Керуючись п.20 ч.3 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.6 Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, на виконання рішення Запорізької міської ради від 25.10.2017 №42 “Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя 49/100 частин будівлі /літ.А-2/, будівлі сараю /літ.Б-2/ та іншого майна по вул.Радіаторній,40 від Публічного акціонерного товариства “Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь” та подальше їх використання”:
1. Створити комісію з прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя 49/100 частин будівлі /літ.А-2/, будівлі сараю /літ.Б-2/ та іншого майна по вул.Радіаторній,40 від Публічного акціонерного товариства “Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь”, у складі:
Пустоваров Анатолій Ііванович |
- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії; |
Коршакова Лідія Василівна |
|
Безугла Тетяна Андріївна |
- заступник начальника відділу з питань обліку майна та майнових відносин департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради, секретар комісії. |
Члени комісії: |
|
Хитрик Максим Віталійович |
- заступник директора департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради; |
Косач Олександр Борисович |
- заступник директора Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); |
Прохорова Юлія Володимирівна |
- головний бухгалтер Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); |
Пономаренко Олександр Олександрович |
- юрисконсульт Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); |
Лученко Андрій Іванович |
- директор по персоналу Публічного акціонерного товариства “Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь” (за згодою); |
Слабишев Олег В'ячеславович |
- начальник цеху утримання непромислових об'єктів Публічного акціонерного товариства “Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь” (за згодою). |
2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І.
Міський голова В.В.Буряк