Керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”:
1. Затвердити склад комісії з прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя квартири №12 по вул.Запорізькій,2а від Управління Служби безпеки України в Запорізькій області (додається).
2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М.
Міський голова В.В.Буряк